|
agonia romana v3 |
Agonia - Ateliere Artistice | Reguli | Mission | Contact | Înscrie-te | ||||
|
|
| |||||
| Articol Comunităţi Concurs Eseu Multimedia Personale Poezie Presa Proză Citate Scenariu Special Tehnica Literara | ||||||
![]() |
|
|||||
agonia ![]()
■ oricare alta Contact |
Comentariile membrilor
Vizionări: 2978
- - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2002-07-09 | |
Sunt un graunte, un fir de nisip. Atunci cand bate vantul, alte fire de nisip m-acopera. Ploua cu raze de soare si cu nisip peste mine. Ma ratacesc. Ma confund cu celelalte fire de nisip. Nu mai stiu cine sunt, ce ma defineste. Astept un alt vant care sa ma ridice de sub pamant...
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| Casa Literaturii, poeziei şi culturii. Scrie şi savurează articole, eseuri, proză, poezie clasică şi concursuri. | |||||||||
Reproducerea oricăror materiale din site fără permisiunea noastră este strict interzisă.
Copyright 1999-2003. Agonia.Net
E-mail | Politică de publicare şi confidenţialitate